Olimpijska bakla že na poti po Sloveniji

18.4.2024

Po torkovem prižigu olimpijske bakle v antični Olimpiji je včeraj svojo pot po Sloveniji v Lendavi pričela tudi slovenska olimpijska bakla. Bakla, ki bo po Sloveniji potovala 72 dni bo svojo pot zaključila 13. julija v Kranjski gori.

V Občini Gorenja vas - Polajne bomo olimpijsko baklo gostili v ponedeljek, 13. maja 2024. Več o poti bakle skozi našo občino vam bomo predstavili pred dogodkom, do takrat pa lahko potovanje in ostale zanimivosti spremljate na povezavi.

Kot so še zapisali pri OKS, je pred nami pestro športno poletje, in verjamemo, da bomo slovenske športnike vsi z veseljem spremljali in podpirali.,