Razdelili tablice s hišnimi imeni

16.2.2017

V sredo, 15. 2. 2017 je bila v Kulturnem domu v Poljanah v organizaciji Razvojne agencije Sora in Občine Gorenja vas - Poljane izvedena kratka predstavitev projekta popisa starih hišnih imen, ki je potekalo na območju vasi Četena Ravan, Delnice, Dolenčice, Gorenja in Dolenja Ravan, Gorenja in Dolenja Žetina, Gorenje in Dolenje Brdo, Hlavče Njive, Jarčje Brdo, Javorje, Jazbine, Krivo Brdo, Lom nad Volčo, Lovsko Brdo, Malenski Vrh, Mlaka nad Lušo, Murave, Podobeno, Podvrh, Volča, Zakobiljek in Zapreval. Vsi udeleženci srečanja so prejeli tudi označevalne glinene tablice z napisanim hišnim imenom, ki jih bodo namestili na svoje hiše.