Evropski teden mobilnosti

16.9.2016

V okviru Evropskega tedna mobilnosti Občina Gorenja vas – Poljane svoje občane vabi na brezplačen pregled koles, ki bo v četrtek, 22. septembra 2016, od 12. do 18. ure na parkirišču Sokolskega doma v Gorenji vasi.

Sočasno s pregledom koles bo mogoče tudi brezplačno testirati električna kolesa in preizkusiti na novo odprti kolesarski poligon.

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI bo letos ponovno povezal na tisoče evropskih mest v prizadevanjih za človeku in okolju bolj prijazne načine mobilnosti. Do vrhunca dogajanja med 16. in 22. septembrom bodo po vsej Evropi potekale številne aktivnosti, ki bodo spodbujale k pametni in trajnostni mobilnosti kot dobri investiciji.

PAMETNA MOBILNOST ZA GOSPODARSKO USPEŠNOST je slogan, ki povzema osrednjo temo letošnjega Evropskega tedna mobilnosti.

Preberite več >>