Dokončan most čez železniško progo v Mednem

28.7.2016

Župani občin povodja Sore so si z ministrom za infrastrukturo, g. Petrom Gašperšičem, in njegovimi sodelavci ogledali zaključen projekt izgradnje mostu čez železniško progo v Mednem.

Vsi so se veselili uspešno zaključenega projekta, ki se je začel odvijati šele pred dobrim letom, ko je vseh pet županov resno zagrozilo z popolno zaporo ceste, v kolikor se postopki ne bi premaknili naprej.

Po ogledu je sledil še delovni sestanek, kjer so župani ministru predali pobudo za čim prejšnji pričetek postopka umeščanja v prostor cestne povezave Škofje Loke, od industrijske cone Trata, do avtoceste v Vodicah, in rekonstrukcije ceste Jeprca – Stanežiče - Ljubljana na podlagi Državnega prostorskega načrta iz leta 2011.

Novica Ministrstva za infrastrukturo