Aktualno

Dodelitve finančne pomoči v kmetijstvu po poplavah 2023

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

7.3.2024

Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano seznanja, da je Vlada Republike Slovenije izdala Odlok o zagotavljanju nujne finančne pomoči za ublažitev premoženjske škode na kmečkih in poslovnih stavbah ter kmetijskih zemljiščih zaradi poplav in plazov iz avgusta 2023, s katerim določa upravičence, pogoje in postopek dodelitve finančne pomoči za ublažitev premoženjske škode na kmečkih in poslovnih stavbah ter kmetijskih zemljiščih po poplavah in plazovih iz avgusta 2023.

Vse dodatne informacije najdete na spletni strani Agencije za kmetijske trge in razvoj podeželja | GOV.SI in na spletni strani Ministrstva za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano | GOV.SI

Dostopnost