Aktualno

Obisk delegacije pobratene občine Planá nad Lužnicí

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

26.11.2012

Ob letošnjem občinskem prazniku je občino obiskala delegacija pobratene občine Planá nad Lužnicí.

V dneh od 23. do 25. novembra, sta se tako na obisku v naši občini mudila župan in podžupan pobratene češke občine Jiří Šimanek in Jiří Rangl s soprogama Vero Šimanek in Jeniffer Rangl. Med obiskom so si gostje med drugim ogledali dvorec Visoko, Štefanovo hišo v Poljanah in kmetijo Karlovski mlin v Žirovskem vrhu, navdušile pa so jih tudi posebnosti objektov Rupnikove linije na Golem vrhu. Predstavniki obeh občin so se dogovorili za nadaljnje tesnejše sodelovanje zlasti na kulturnem področju, projeki sodelovanja pa so predvideni tudi med ob osnovnimi šolami obeh pobratenih občin.

Fotogalerija

Dostopnost