O občini

Veselje ob odprtju obvoznice

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

10.10.2015

V soboto, 10.10.2015, je bilo v Poljanski dolini veselo! Veselili smo se odprtja obvoznic, ki smo jih težko čakali več kot 40 let. Celodnevni program je bil pester, pričelo se je že ob 8. uri zjutraj s tekom od Žirov do Škofje Loke, čez dan pa so se nam na Visokem pri dvorcu Ivana Tavčarja, za najdalšim šankom (712 m), predstavili domači gostinci in ponudniki od Škofje Loke do Žirov, športna, turistična in kulturna društva, rokodelci in umetniki, vzporedno so potekale domače gledališke predstave, za živo glasbo pa so poskrbeli domači ansambli.

Fotogalerija

TD ŽV
IGRA TAŠČI
GOVORNIKI
GOVORNIKI
SPONZORJI
ŠANK
ŠANK
VESELI TEK
VESELI TEK
VESELI TEK
VESELI TEK
Dostopnost