O občini

Prenovljeni prostori pediatrične ambulante pripravljeni za uporabo

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

24.9.2015

Občina Gorenja vas - Poljane je zaključila prenovo prostorov pediatrične ambulante v zdravstvenem domu v Gorenji vasi, ki po novem obsegajo povečano čakalnico s predavalnico, podvojeno površino sprejemne sestrske sobe ter nov prostor ordinacije. Veseli nas, da je sredstva za dodatno potrebno novo opremo zagotovilo Osnovno zdravstvo Gorenjske. Ambulanta bo lahko sprejela prve paciente v otroško posvetovalnico še pred začetkom sistematskih pregledov v novem šolskem letu. S tem pa bodo tudi s strani Občine Gorenja vas – Poljane izpolnjeni vsi pogoji iz dogovora o ponovnem odprtju začasno zaprte ambulante.

Fotogalerija

sestrska soba
sestrska soba
ordinacija
čakalnica
Dostopnost