O občini

OBVESTILO! Odprava posledic poplav

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

24.10.2014

Občina Gorenja vas – Poljane obvešča vse občane, da se posledice katastrofalne poplave postopoma odpravljajo, še vedno pa je neprevozna cesta v Hotovljo, ter številni drugi cestni odseki, zaradi česar je večje število stanovanjskih hiš še vedno nedostopnih. Razsežnosti rušilnega udara vode so razvidne tudi iz priloženih fotografij. Prav tako še vedno niso v celoti odpravljene okvare na vodovodu v Hotoveljski grapi, na osnovi česar je motena oskrba s pitno vodo na območju celotnih Poljan in sosednjih naselij. Vse občane obveščamo, da bomo danes od 12. ure dalje začeli z razdeljevanjem plastenk pitne vode za prizadeto območje, razdeljevanje bo potekalo pred gasilskim domom Poljane. O lokacijah namestitve cistern vode za ostalo uporabo bomo občane po sredstvih javnega obveščanja obvestili naknadno.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Fotogalerija

Dostopnost