O občini

Novoletna preventivna akcija Zavarovalnice Triglav d.d.

23.12.2014

Območna enota Kranj Zavarovalnice Triglav je Občini Gorenja vas - Poljane namenila sredstva za postavitev dveh kamnitih zložb, ki bosta ščitili brežini vodotokov Brebovščice in Hotoveljščice.

Novoletna preventivna akcija je del družbeno odgovornega projekta Zavarovalnice Triglav »Za boljši jutri«. V okviru tega je največja slovenska zavarovalnica del finančnih sredstev, ki jih vsako leto nameni za novoletna darila poslovnim partnerjem, razpršila po vsej Sloveniji in podprla 22 različnih projektov v lokalnih skupnostih.

Sredstva je županu občine simbolično predala ga. Janka Planinc, direktorica Območne enote Kranj Zavarovalnice Triglav.