O občini

Novinarska konferenca ob obletnici lanskoletnih poplav

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

23.10.2015

V petek, 23. 10. 2015, je v gorenjevaškem Sokolskem domu potekala odmevna tiskovna konferenca ob obletnici lanskoletnih oktobrskih poplav. Na novinarski konferenci so bila predstavljena v zadnjem letu izvedena dela na območju občin Gorenja vas - Poljane, Škofja Loka in Žiri v okviru Programa odprave posledic neposredne škode na stvareh zaradi posledic poplav med 21.
in 24. oktobrom 2014 z dne 21. 5. 2015 in v okviru Akcijskega načrta interventnih aktivnosti zaradi poplav, izdelanem v novembru 2014. Izvedbo projektov so predstavili ministrica za okolje in prostor Irena Majcen, generalni direktor Agencije RS za okolje Jožko Knez, vodja Oddelka območja zgornje Save Agencije RS za okolje Urban Ilc ter župan občine Gorenja vas - Poljane Milan Čadež, župan občine Škofja Loka mag. Miha Ješe in župan občine Žiri mag. Miha Žakelj. Po zaključeni tiskovni konferenci so si ogledali še potekajočo sanacijo v dolini Hotoveljščice

Dostopnost