O občini

OBVESTILO! Izredne razmere zaradi obilnega deževja

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

22.10.2014

Obveščamo vse občane, da so zaradi zemeljskih plazov in hudourniških nanosov ob obilnem nočnem deževju zaprte številne ceste, predvsem na območju Hotovlje, Predmosta, Gorenje in Dolenje Dobrave, Dobravšc, Žirovskega vrha, Žabja vas, Kladja in Brebovnice. Na območju navedenih naselij so poplavljene številne hiše, iz katerih so gasilci že ponoči črpali vodo. Štab civilne zaščite v sodelovanju z občinskim poveljstvom si prizadeva čimprej vzpostaviti prevoznost poškodovanih cest.
Občane naprošamo, da za pomoč gasilcev pokličejo številko 112, za vse ostale informacije glede prevoznosti cest, pa lahko pokličejo tudi na telefon, 04 51 83 100, 041 767 399 ali posredujejo sporočila na elektronsko pošto bostjan.kocar@obcina-gvp.si.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Dostopnost