Aktualno

Najuspešnejši devetošolci z županom na izletu

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

21.6.2022

Župan Milan Čadež vsako leto najuspešnejše devetošolce obeh osnovnih šol v občini, kot nagrado za trud in uspeh v osnovni šoli, pelje na zaslužen izlet.

Na Bledu so se popeljali z vlakom okrog jezera, uživali v letnem sankanju na sankališču Straža, za zaključek so si privoščili še dobro kosilo. Vsi so bili nad izletom navdušeni, bilo je veliko dobre volje in smeha. Za pozornost in poseben dan sta se županu zahvalili tudi Metka Debeljak, ravnateljica Osnovne šole Poljane, in Jana Rojc, pomočnica ravnatelja Osnovne šole Ivana Tavčarja Gorenja vas, ki sta se z učenci udeležili izleta. 

Ob koncu je župan vsem zaželel uspešno pri nadaljnjem šolanju in vse dobro na vseh področjih.

 

 

Dostopnost