Mercator v Gorenji vasi spet odprt

11.3.2021

V četrtek, 11. 3. 2021, je svoja vrata ponovno odprla prenovljena trgovina Mercator v Gorenji vasi, ki je bila zaradi temeljite prenove zaprta.

Prenova se je pričela v zadnjem tednu februarja in je bila zahteven logističen zalogaj. Zamenjali so vso opremo, novi so oddelki kruha, sadja in zelenjave, prenovljena je delikatesa, namestili so nove blagajne, hladilno tehniko, police, vozičke in še kaj. Občankam in občanom občine Gorenja vas - Poljane je s prenovljeno sodobno trgovino zagotovljena pestra in celovita ponudba.

Tudi na občini smo veseli napredka in prenovljene prodajalne ter jim želimo veliko uspehov pri nadaljnem delu.

Foto: Jožica Rupar Treven
Foto: Milan Čadež