Aktualno

Konstitutivna seja občinskega sveta

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

6.12.2018

V torek, 4. decembra 2018, so se na konstitutivni, 1. redni, seji sestali kandidati za člane občinskega sveta občine Gorenja vas - Poljane, ki so bili izvoljeni na rednih lokalnih volitvah 2018.
Potrdili so mandate vseh izvoljenih kandidatov za člane občinskega sveta. Po potrditvi mandata Milana Janeza Čadeža za župana občine Gorenja vas - Poljane in ugotovitvi nezdružljivosti funkcije župana občine in člana občinskega sveta, je občinski svet ugotovil in potrdil prehod mandata člana občinskega sveta na naslednjega kandidata z liste SDS - Slovenske demokratske stranke v volilni enoti 3, Žana Mahniča.

 

Člani občinskega sveta občine Gorenja vas - Poljane v mandatnem obdobju 2018 - 2022 so:

Ciril Alič, Stanko Bajt, Stanislav Bizovičar, Uroš Čadež, Anton Debeljak, Zvonko Dolinar, Marija Guzelj, Janez Hrovat, Roman Kokalj, Jurij Krvina, Žan Mahnič, Polona Mlinar Biček, Mirjana Možina, Martin Oblak, Peter Peternel, Marija Prosen, Irena Tavčar.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost