Aktualno

Danes se bodo sestali člani občinskega sveta

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

15.4.2021

Danes popoldne se bodo na drugi seji v novem koledarskem letu, 14. redni seji, sestali člani občinskega sveta, ki bodo razpravljali o dvanajstih točkah dnevnega reda. 

Člani občinskega sveta se bodo po podanih vprašanjih in pobudah seznanili z poročilom Policijske postaje Škofja Loka za preteklo leto ter obravnavali Zaključni račun proračuna občine za leto 2020. V nadaljevanju bodo obravnavali Odlok o ustanovitvi javnega vzgojno-izobraževalnega zavoda OŠ Jela Janežiča Škofja Loka, Odlok o podelitvi koncesije za opravljanje javne službe na področju družinske medicine v mreži zdravstvene službe na območju občine Gorenja vas - Poljane in predlog Odloka o predkupni pravici občine. Seznanili se bodo s poročiloma o delu Zavoda Poljanska dolina in STC Stari vrh za leto 2020. Obravnavali bodo tudi Elaborat o cenah storitev GJS odvajanja in čiščenja odpadne komunalne vode ter letni program športa v občini za leto 2021. Sejo bodo zaključili s seznanitvijo o pridobitvi zlatega znaka Zelene sheme trajnostnega turizma.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost