Terasa za vrtec pri Podružnični šoli Lučine

Pri Podružnični šoli Lučine se je v začetku julija 2017 na JV strani obstoječega šolskega kompleksa pričelo z gradnjo nove terase za potrebe vrtca. Nova terasa je dimenzijsko in višinsko prilagojena obstoječemu objektu šole. Višinsko bo terasa poravnana z nivojem pritličja v objektu. Na SZ strani se s terase spuščajo stopnice, ki omogočajo neposreden dostop na vrt za objektom PŠ Lučine. Terasa je narejena v AB konstrukciji (temelji, temeljni zidovi in plošča) in leseni izvedbi (strešna konstrukcija, ograje, pohodni podi in obloga stopnic). Kritina terase je iz Alu barvane pločevine. Skupna velikost terase bo 26 m2 uporabne površine. Izgradnja nove terase je bila zaključena do začetka šolskega leta 2017/ 2018 in tudi uspešno predana uporabi.

V letu 2018 je bila pri PŠ Lučine stara lopa nadomeščena z novo, ki bo namenjena smetnjakom ter hrambi orodja za vzdrževanje šolskega vrta ter zelenih površin okoli šole.