Redno letno asfaltiranje 2021 po krajevnih skupnostih

Redno letno asfaltiranje se je pričelo s pripravljalnimi deli 22. 6. 2021. Letošnji izvajalec asfalterskih del na občinskih cestah po predlogih krajevnih skupnosti in občine izbran z javnim razpisom je Gorenjska gradbena družba d.d.. Pogodbena vrednost načrtovanih del je 410.367,44 evrov z DDV.

Skupno bo asfaltiranih 24 odsekov v skupni dolžini 6,6 km.

Dela so se pričela na območju Krajevne skupnosti Poljane, kjer je že bilo izvedeno asfaltiranje prvih treh odsekov: odcep Dolenčice (200 m), odcep Podobeno (400 m) in odcep Podbregar (270 m), na območju Krajevne skupnosti Lučine sta bila asfaltirana odsek Prelesje (740 m) in odsek Lučine - Črnogorc (220 m).
Dela se bodo v nadaljevala v Krajevni skupnosti Trebija (odcep Hobovše - Travnik), Krajevni skupnosti Sovodenj (odcep Podjelovo Brdo) in v Krajevni skupnosti Gorenja vas (odcep Suša in odcep Hlavče Njive).

Asfaltiranje po krajevnih skupnostih bo predvidoma zaključeno do konca oktobra.

Podjelovo Brdo
Hlavče Njive