Župan obdaril najuspešnejše devetošolce

16.6.2022

Po dveh letih smo bili spet priča valeti, kakršna mora biti – brez mask, s plesom in z občinstvom! Ob tej priložnosti se je župan Milan Čadež srečal z devetošolci obeh osnovnih šol v občini.

Najuspešnejši učenci, ki jim je župan podelil knjižne nagrade, iz OŠ Poljane v šolskem letu 2021/2022 so bili Manca Dolenc, Nina Jereb, Blaž Šubic, Lana Stanonik, Dominik Pisk in Tadeja Kržišnik. Iz OŠ Ivana Tavčarja pa: Tjaša Demšar, David Jeraša, Mark Bevk, Manca Pišljar in Brina Potočnik. Po dveh letih premora bo nagrajene učence župan odpeljal tudi na tradicionalni izlet v zadnjih dneh junija.

Župan je ob zaključki šolskega leta vsem zaželel uspešno nadaljnje šolanje in pridal, da morajo biti ponosni, da so iz Poljanske doline in da govorijo najlepše narečje.

Županovi nagrajenci iz OŠ Gorenja vas. Foto: Vito Debelak