Aktualno

Župan obdaril najuspešnejše devetošolce

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

12.6.2020

Ob zaključku šolskega leta se je župan Milan Čadež srečal z devetošolci obeh osnovnih šol v občini.

Tradicionalni županov izlet z najuspešnejšimi devetošolkami in devetošolci kot nagrada za trud in uspeh v osnovni šoli, skladno z ukrepi za preprečevanje širjenja okužb s COVID-19, v letošnjem letu ni bil mogoč. Zato je župan obiskal devetošolce v njihovih šolah.

Najuspešnejši učenci, ki jim je župan podelil knjižne nagrade, iz OŠ Poljane v šolskem letu 2019/2020 so bili Ana Marolt, Ana Zala Čadež, Sandra Eržen, Miha Bogataj in Anja Luznar. Iz OŠ Ivana Tavčarja pa: Matevž Ažbe, Gal Dolenc in Neja Biček.

Četudi se letošnje šolsko leto zaključuje drugače kot prejšnja, je župan vsem zaželel uspešno nadaljnje šolanje in pridal, da morajo biti ponosni, da so iz Poljanske doline in da govorijo najlepše narečje. 

 

 

 

 

Fotogalerija

Foto: OŠ Gorenja vas
Foto: OŠ Poljane
Foto: OŠ Poljane
Foto: OŠ Poljane
Foto: OŠ Poljane
Foto: OŠ Poljane

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost