Aktualno

Barvanje črt na igrišču na Trebiji

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

11.7.2022

V drugi polovici junija je Krajevna skupnost Trebija v sodelovanju z Občino Gorenja vas - Poljane obnovila in izdelala talne označbe na igrišču na Trebiji.

V športnem parku so se na asfaltnem igrišču obnovile tankoslojne označbe za košarko, ki so zarisane v rumeni barvi. Na novo so zarisane tudi označbe za mali nogomet v beli barvi. V nadaljevanju je predvidena še obnova objekta v parku, na katerem se bodo izvedla slikopleskarska dela, pleskanje napušča, oken in vrat ter popravilo poškodb na fasadi. V sklopu del bodo zamenjane tudi poškodovane talne plošče ob objektu.

Upamo, da bodo dejavnosti na in ob parku prinesle veliko zabave, veselja in druženja vsem prebivalcem vasi Trebija.

Fotogalerija

Dostopnost