Aktualno

Začasno prenehanje statusa uporabnika storitev ravnanja s komunalnimi odpadki

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

24.11.2020

V kolikor se dejavnost vašega podjetja ali s.p.-ja (firme) zaradi ukrepov vlade ne izvaja in komunalni odpadki iz dejavnosti ne nastajajo, lahko odjavite storitve za cele mesece v katerih ne obratujete.

V ta namen zakoniti zastopnik izpolni Izjavo o začasnem prenehanju statusa uporabnika storitev ravnanja s komunalnimi odpadki s katero začasno odjavi storitve za en mesec ali več. Če ni znano, kako bo z izvajanjem dejavnosti v prihodnjih mesecih, se lahko izjavo poda za vsak mesec posebej.

Izjavo je potrebno podati do začetka meseca. Za november vam bomo začasno prenehanje izjemoma upoštevali, če izjavo podate do 30. 11. 2020.

Izpolnjeno in podpisano izjavo lahko pošljete:

po pošti na naslov: Občina Gorenja vas - Poljane, Poljanska cesta 87, 4224 Gorenja vas, ali
- skenirano po e-pošti na naslov: praznenje.greznic@obcina-gvp.si.

V izjavi je potrebno podati tudi pravno podlago zaradi katere podjetje ne obratuje.

Več informacij: telefon št. (04) 518 31 22.

Dostopnost