Aktualno

Vpis v Glasbeno šolo Škofja Loka

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

2.6.2021

Iz Glasbene šole Škofja Loka sporočajo, da so sprejemni preizkusi za vpis novih učencev za šolsko leto 2021/2022 zaključeni. Najmlajše pa še vedno vabijo k vpisu v programe predšolska vzgoja, glasbena pripravnica, baletne urice in plesna pripravnica.

O rezultatih sprejemnih preizkusov bodo sodelujoče oziroma njihove starše/skrbnike obvestili takoj, ko bodo z Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport RS prejeli soglasje za povečanje števila učencev pri posameznih predmetih. Prosijo za kanček potrpežljivosti in se obenem zahvaljujejo za razumevanje.

Najmlajše pa še vedno vabijo k vpisu v naslednje programe: predšolska glasbena vzgoja (starost otrok 5 let), glasbena pripravnica (6 let), baletne urice (5 let), plesna pripravnica (6-8 let).

Za te programe ni sprejemnega preizkusa, vpis je možen do zapolnitve prostih mest.

Prosijo, da izpolnite in pošljete VPISNI LISTVeč informacij: tajnistvo@gsskofjaloka.si ali 041 637 337.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost