Aktualno

Predstavitev programa ˝naHRANI svoje znanje podjetništva - ODPADE!

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

24.6.2020

Razvojna agencija Sora obvešča, da jutrišnja/današnja (v torek, 30.7.) predstavitev programa ˝nahrani svoje znanje podjetništva˝ ter spletne promocije in prodaje izdelkov blagovne znamke Babica in Dedek, ki naj bi bila ob 10.30 na Upravni enoti, zaradi bolezni vodje podjetniškega inkubatorja Kranj odpade.

O nadomestnem datumu vas bodo obvestili naknadno.

Vse obstoječe in potencialne nove ponudnike blagovne znamke Babica in Dedek, naravni izdelki iz škofjeloških hribov vabimo na srečanje, kjer bo predstavljen program ˝naHRANI svoje znanje podjetništva˝ ter možnost spletne predstavitve in prodaje izdelkov blagovne znamke preko Kooperative 103.

Srečanje bo v torek, 30.6.2020 ob 10.30 uri v veliki sejni sobi na Upravni enoti Škofja Loka.

Podrobnosti v priponki.

Vljudno vabljeni.

Datoteke

Vabilo


Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost