Aktualno

Uradno odprli prostore nove lekarne v Gorenji vasi

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

24.5.2019

V četrtek, 23. 5. 2019, je bilo uradno odprtje povsem nove lekarne v pritličju zdravstvenega doma v Gorenji vasi s samostojnim novim vhodom. Je sodobno opremljena z lekarniškim robotom, ki je namenjen skladiščenju zdravil in prinašanju zdravil na izdajno mesto.

 

Zbrane je na odprtju nagovorila Romana Rakovec, direktorica Gorenjskih lekarn, Milan Golub, predsednik Lekarniške zbornice Slovenije, ter Milan Čadež, župan občine Gorenja vas - Poljane.

Vsa potrebna sredstva za realizacijo investicije v višini 492.700 evrov (rekonstrukcija in oprema) je v svojem letnem poslovnem in finančnem načrtu za leto 2018 zagotovil Javni zavod Gorenjske lekarne, katerega soustanoviteljica je tudi Občina Gorenja vas – Poljane. S tem je lokalna skupnost pridobila najsodobneje opremljeno novo lekarno, z optimalnimi pogoji za lekarniško delo in je tudi odlično dostopna obiskovalcem ter tako prijaznejša za mamice z vozički kot tudi za gibalno ovirane.

Fotogalerija

Dostopnost