Aktualno

Hiša generacij - sprejem uporabnikov z letom 2023

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

30.9.2022

Z največjim veseljem sporočamo, da je Upravna enota Škofja Loka v četrtek, 29. septembra 2022, izdala Uporabno dovoljenje za objekt "Hiša generacij". 

Delovanje "Hiše generacij" ter sprejem prvih uporabnikov Center slepih, slabovidnih in starejših Škofja Loka (CSS Škofja Loka) načrtuje v začetku leta 2023. Sprejeti uporabniki bodo lahko koristili dnevno varstvo ali začasne namestitve do treh mesecev.

Z informativnim zbiranjem prošenj za sprejem bodo pričeli v mesecu oktobru 2022. Prošnja je objavljena tudi na spletni strani Centra slepih, slabovidnih in starejših Škofja Loka. Prednost pri sprejemu bodo imeli občani občine Gorenja vas - Poljane.

Izpolnjene prošnje pošljite na naslov:

Center slepih, slabovidnih in starejših Škofja Loka
Stara Loka 31
4220 Škofja Loka

Za dodatne informacije lahko pokličete v socialno službo CSS Škofja Loka na telefon (04) 62 07 204. 

Dostopnost