Aktualno

Sprejem prvošolčkov v šolskem letu 2023/2024

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

1.9.2023

Danes so se v šolske klopi vrnili šolarji in šolarke. Začelo se je novo šolsko leto. Nekateri pa so šolski prag prestopili prvič. Zanje je prvi šolski dan še kako pomemben. Naše prvošolke in prvošolčke, njihove starše ter učiteljice in učitelje na obeh matičnih šolah s podružnicami je tudi letos obiskal župan Milan Čadež in podžupan Anton Debeljak.

Župan je 97 prvošolkam in prvošolcem na krajši uvodni slovesnosti zaželel uspešen in varen začetek šolskih dni ter veliko uspeha, ob tem pa jih tudi opozoril na previdnost na cesti na poti v šolo in domov. Kot je dejal, je prvi šolski dan vedno nekaj posebnega za učence, ki prvič prestopijo šolski prag, in si ga zapomnijo za vse življenje, zato je prvošolčkom poklonil posvetilo ter slovensko zastavo.

Vsem prvošolkam, prvošolcem ter ostalim učenkam, učencem in dijakinjam ter dijakom želimo veliko novega znanja, uspehov in prijetnih doživetij. Srečno!

Dostopnost