Aktualno

Sooblikuj podeželje in reši anketo!

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

15.3.2023

Česa si v lokalnem okolju še želiš? Poznaš Škofjeloško podeželje? Imaš ideje, kako izboljšati kakovost življenja na podeželju?

Posreduj nam svoje predloge!

V okviru LAS loškega pogorja, ki povezuje vse štiri občine Škofjeloškega, namreč želimo prepoznati ključne potrebe in priložnosti območja, postaviti skupne cilje ter pripraviti temeljni razvojni dokument – Strategijo lokalnega razvoja do leta 2027.

Ker želimo dobiti čim širši nabor potreb lokalnega okolja, vas vabimo k reševanju anonimne ankete oziroma izpolnitvi Obrazec_projketni predlogi.

Veselimo se pobud lokalnega okolja in priložnosti, da preko projektov LAS tudi v tem programskem obdobju še bolj povežemo lokalno skupnost, realiziramo ideje in potrebe okolja ter razvijamo področja in vsebine, ki nam bodo v ponos.

Dostopnost