Aktualno

Slovenski kulturni praznik v virtualni obliki

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

7.2.2021

Slovenski kulturni praznik, ki obudi spomin na našega največjega pesnika dr. Franceta Prešerna, se bo v naši občini odvijal od 8. do 12. februarja 2021. Kulturno dogajanje bo zaživelo na spletnih straneh in družbenih omrežjih.

Kulturno društvo dr. Ivan Tavčar Poljane vas vabi, da jim prisluhnite na njihovem profilu na družabnem omrežju Facebook, kjer bodo objavljali posnetke recitacij Prešernovih pesmi, ki jih bodo recitirali šolarji, starši, stari starši, sosedje,...

Zavod Poljanska dolina pa vas vabi na virtualni ogled Šubičeve hiše, rojstne hiše slovenskih slikarjev Janeza in Jurija Šubica, kjer je v 2. polovici 19. stoletja pod vodstvom njunega očeta Štefana Šubica delovala najpomembnejša podobarska delavnica na Slovenskem.

Naj kulturni praznik postane pravo kulturno srce Slovenije.

 

 

Video

Slovenski kulturni praznik, 8. februar 2021

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost