Aktualno

Energetska sanacija OŠ Poljane

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

4.10.2013

Slavnostno odprtje

V sredo 2. oktobra 2013, je potekalo slavnostno odprtje energetsko sanirane OŠ Poljane.

Veleposlanik švicarske federacije Robert Reich, direktor razvojne agencije BSC Kranj Bogomir Filipič in župan Milan Čadež so tudi formalno predali namenu nov ogrevalni sistem na biomaso - sekance. Šola je pridobila  novo sončno elektrarno moči 21 kWp, ki bo ustvarjala dodatne prihodke v občinski proračun. Poleg tega je šola pridobila za 230 m2 novih energetsko učinkovitih oken.

Celotna investicija je znašala 600.000,00 EUR, kar 85 odstotkov sredstev zanjo je prispevala švicarska federacija, preostanek sredstev je iz proračuna zagotovila občina Gorenja vas – Poljane.

 

 

 

                           

 

Dostopnost