Aktualno

Slavnostni podpis pogodbe z novinarsko konferenco

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

6.12.2012

6. 12. 2012 sta župan Občine Gorenja vas – Poljane in direktor družbe IPI d.o.o. iz Rogaške Slatine slavnostno podpisala pogodbo. Ob podpisu pogodbe je potekela tudi novinarska konferenca.

Predmet podpisa pogodbe so trije projekti, ki zajemajo projektiranje in izgradnjo primarnih kanalov kanalizacije Trebija – Gorenja vas, potekajo v sklopu operacije »Odvajanja in čiščenja odpadnih voda v porečju Sore«, sekundarnih kanalov kanalizacije Trebija – Gorenja vas ter vodovodnega sistema in podsistemov, ki potekajo v sklopu operacije »Oskrba s pitno vodo v porečju Sore«. Projekt »Oskrba s pitno vodo v porečju Sore« je skupen projekt občin Škofja Loka in Gorenja vas – Poljane, zaradi skupnih vodnih virov in skupne infrastrukture, zato je bil na podpisu pogodbe prisoten tudi župan Občine Škofja Loka mag. Miha Ješe.

Fotogalerija

Dostopnost