Aktualno

Redno letno asfaltiranje po krajevnih skupnostih

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

5.7.2021

Redno letno asfaltiranje se je pričelo s pripravljalnimi deli dne 22. 6. 2021. Letošnji izvajalec asfalterskih del na občinskih cestah po predlogih krajevnih skupnosti in občine izbran z razpisom je Gorenjska gradbena družba d.d..

Skupno bo asfaltiranih 24 odsekov v dolžini dobre 6,6 km, dela pa so se pričela na območju Krajevne skupnosti Poljane, kjer je že bilo izvedeno asfaltiranje prvih treh odsekov: odcep Dolenčice (200 m), odcep Podobeno (400 m) in odcep Podbregar (270 m), na območju Krajevne skupnosti Lučine pa sta bila asfaltirana odsek Prelesje ( 740 m) in odsek Lučine Črnogorc (220 m). Dela se bodo v tem tednu nadaljevala v Krajevni skupnosti Trebija (odcep Hobovše - Travnik) in Krajevni skupnosti Sovodenj (odcep Podjelovo Brdo). Nato se asfaltiranje nadaljuje v Krajevni skupnosti Gorenja vas (odcep Suša in odcep Hlavče Njive).

Asfaltiranje po krajevnih skupnostih bo predvidoma zaključeno do konca oktobra.

Fotogalerija

Asfaltiran odsek ceste Prelesje v KS Lučine. Foto: Boštjan Kočar
Dostopnost