Aktualno

PROSTOFER pričel z izvajanjem prevozov

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

1.12.2020

Od srede, 2. decembra 2020, naprej lahko občani Občine Gorenja vas - Poljane, opravijo rezervacijo prevoza na klicnem centru PROSTOFER.

Občani, ki potrebujejo prevoz, naj pokličejo na brezplačno telefonsko številko 080 10 10, kjer bodo zabeležili njihove podatke ter lokacijo željenega prevoza. Klicni center je na voljo za rezervacije prevozov vsak delavnik med 8. in 18. uro, rezervacijo prevoza pa je potrebno najaviti vsaj 3 dni pred željenim prevozom.

Storitev PROSTOFER zagotavlja Občina Gorenja vas - Poljane v sodelovanju z zavodom Zlata mreža, s katerim se povečuje mobilnost starejših in gibalno oviranih oseb.

Zavodu Zlata mreža je predsednik države Borut Pahor včeraj, 30. 11. 2020, podelil priznanje za sodelovanje v natečaju Prostovoljec leta 2019, ravno zaradi uspešnega izvajanja projekta Prostofer, v katerem sodelujejo šoferji prostovoljci, zato nam je v posebno zadovoljsto, da lahko to storitev ponudimo tudi našim občanom.

Fotogalerija

Priznanje predsednika države Boruta Pahorja.
Dostopnost