Aktualno

Prometna ureditev pri Osnovni šoli Poljane

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

17.8.2017

Gradnja prometnih ureditev pri osnovni šoli Poljane je v polnem teku. Te dni je pričel z deli tudi izvajalec Direkcije RS za infrastrukturo, ki gradi nov izvoz iz regionalne ceste, zgradili bodo tudi nov odstavni pas za leve zavijalce ob glavni cesti. Že pred tem pa je z del začel izvajalec občine, ki gradi krožno obračališče za šolske kombije, do koder bodo lahko varneje pripeljali svoje otroke tudi starši osnovnošolcev, dodatno bo urejeno manjše parkirišče. Pričakujemo, da bo izboljšanje sedaj izredno neugodnega prometnega režima pred šolo Poljane v celoti urejeno že pred praznovanjem 20. obletnice Osnovne šole Poljane v drugi polovici letošnjega septembra.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost