Aktualno

Prireditev ob zaključku likovnega in literarnega natečaja v Tavčarjevem letu 2023

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

2.11.2023

Osnovna šola Poljane in Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas sta v četrtek, 26. oktobra 2023, pripravili slovesnost ob zaključku likovnega in literarnega natečaja, s katero sta se vključili v niz praznovanj v »Tavčarjevem letu«. Med kulturnim programom so podelili diplome, priznanja in nagrade najboljšim ustvarjalcem in njihovim mentorjem ter odprli razstavo v galeriji osnovne šole v Gorenji vasi, hkrati pa pripravili še spletno galerijo.

Državni likovni natečaj z naslovom »Tavčarjevo leto« je razpisala OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas, literarni natečaj »Zemlja domača ni prazna beseda« pa OŠ Poljane. Obe šoli sta zbirali prispevke od aprila do konca junija 2023, torej v lanskem šolskem letu. Povezali sta se z Občino Gorenja vas – Poljane in Kulturno umetniškim društvom Trata.

Več o prireditvi

Literarni prispevki

Fotogalerija prireditve

Dostopnost