Aktualno

Predstavitev Poljanske doline v Celovcu

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

20.10.2014

Uspešna predstavitev domačih ponudnikov pri Slovenskem atletskem klubu SAK Celovec.

V soboto, 18. oktobra, se je Poljanska dolina s svojimi ponudniki, umetniki in rokodelci predstavila na promocijsko-prodajnem sejmu v Celovcu, v mestni četrti Walzeneg pri Slovenskem atletskem klubu SAK Celovec. S poljanskimi dobrotami so se predstavili Kmetija Matic, Kmetija Lužar, mesarstvo  Žunar in sirnica Pustotnik. Zadišalo je tudi po praženem krompirju, ki so ga za pokušino pripravili člani Turističnega društva Gorenja vas. Ročne spretnosti so prikazali obdelovalci kamna iz Marmorja Hotavlje, karikaturist Boris Oblak, orodni kovač Jože Krmelj, Irma Kopač z izdelavo vitražev ter Stane Lamovšek z ročnim struženjem lesa. Za veselo vzdušje je poskrbel harmonikar Andraž, v pristnih nošah iz 19. stoletja pa so zaplesali člani folklorne skupine Turističnega društva Žirovski vrh.

Fotogalerija

Dostopnost