Aktualno

Poslovanje občinske uprave od 15. septembra do nadaljnjega

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

15.9.2021

Na podlagi Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Uradni list RS, št. 146/21) in zaradi zaostrenih epidemioloških razmer v državi obveščamo, da bo vstop strankam v prostore občinske uprave do nadaljnjega mogoč le ob izpolnjevanju PCT pogoja (prebolel, cepljen, testiran).

Zaradi zagotavljanja varnosti občank in občanov ter zaposlenih v občinski upravi predlagamo, da se iz preventivnih razlogov pri poslovanju z občinsko upravo poslužujete:

- elektronske komunikacije preko e-naslova: info@obcina-gvp.si;
- telefonske komunikacije preko telefonske številke: 04 51 83 100;
- navadne pošte na naslov: Občina Gorenja vas - Poljane, Poljanska cesta 87, 4224 Gorenja vas.

Stranke prosimo, da se osebno oglasijo v prostorih občinske uprave samo v nujnih primerih, ko zadev ni mogoče urediti po telefonu ali elektronski pošti.

Vse stranke občinske uprave pozivamo k doslednemu upoštevanju navedenih navodil s ciljem zaščite zdravja nas vseh in se obenem zahvaljujemo za dosedanje učinkovito odzivanje v času epidemije COVID-19.

 

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost