Aktualno

Podpis pogodb za izgradnjo vodovodnih sistemov

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

21.5.2024

V torek, 21. maja, sta bili z izvajalcema Mapri proasfalti d.o.o. in Teleg-M, d.o.o. podpisani pogodbi za izgradnjo Vodovodnega sistema Kopačnica - Hotavlje (sklop 1) in Vodovoda Dolenje Brdo (sklop 2). Izvajalca sta bila izbrana kot najugodnejša ponudnika v postopku oddaje javnega naročila za izgradnjo navedenih vodovodov.

Izgradnja Vodovodnega sistema Kopačnica – Hotavlje (sklop 1) zajema izgradnjo črpališča, reducirnega jaška, vodovoda V1 (vodovod V1.1 in V1.2), vodohrana Kopačnica, izvedbo nizkonapetostnega elektro priključka, elektro inštalacij za črpališčni jašek in izgradnjo vodohrana Kopačnica, ceste do vodohrana Kopačnica in sanacijo lokalne ceste Hotavlje - Kopačnica.

Vodovod Dolenje Brdo (sklop 2) obsega izgradnjo vodovoda na odseku vodohran Petelinov grič – Dolenje Brdo, izgradnjo vodovoda »C« (odseki vodovoda 2, 2.1, 2.2 in 2.3), obnovo vodohrana Dolenje Brdo in prevezave na obstoječe vodovode in hišne priključke na tem območju.

Vrednost investicij za Vodovod Kopačnica znaša 3.576.000,00 evrov brez DDV in za Vodovod Dolenje Brdo 711.934,00 evrov brez DDV.

Fotogalerija

Marko Božič, direktor Mapri proasfalti, in Milan Čadež, župan
Milovan Gazibarić, direktor Teleg-M, in Milan Čadež, župan
Milovan Gazibarić, direktor Teleg-M, in Milan Čadež, župan
Dostopnost