Aktualno

Podpis gradbene pogodbe za redno letno asfaltiranje 2022

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

8.7.2022

Milan Čadež, župan občine Gorenja vas – Poljane in Alenka Babnik, direktorica podjetja HIP KA, trgovina in storitve, d.o.o., sta podpisala pogodbo o izvajanju rednih letnih asfalterskih del in ostalih popravil na občinskih cestah v občini Gorenja vas - Poljane v letu 2022 v vrednosti 896.000,00 evrov z DDV.

Dela se bodo začela izvajati še v tem mesecu in sicer na odseku Zapreval, kjer bo v celoti rekonstruiran 600-metrski odsek od občinske meje proti Zaprevalu. V juliju in avgustu pa bomo pričeli z obnovo cest po cestnem programu krajevnih skupnosti, asfaltiranje pa bo na osnovi podpisane pogodbe potekalo v septembru.

Dostopnost