Aktualno

Podpis gradbenih pogodb: Sanacija ceste Murave - Gorenja Žetina (2. faza) in redno letno asfaltiranje 2020

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

7.7.2020

Župan občine Gorenja vas – Poljane Milan Čadež in direktor Gorenjske gradbene družbe Stanislav Remic sta danes podpisala gradbeno pogodbo za izvedbo sanacije ceste Murave - Gorenja Žetina (2. faza) v vrednosti 769.866,79 evrov z DDV in pogodbo o izvajanju rednih letnih asfalterskih del in ostalih popravil na občinskih cestah v občini Gorenja vas - Poljane v letu 2020 v vrednosti 253.971,38 evrov z DDV.

Sanacija ceste Murave - Gorenja Žetina (2. faza) v dolžini 1,4 km vključuje sanacijo petih cestnih usadov in treh cestnih zemeljskih plazov. Podizvajalec Gorenjske gradbene družbe je Vodno gospodarsko podjetje. Občina je za izvedbo sanacije pridobila tudi nepovratna sredstva na podlagi sofinancerskega sporazuma z Ministrstvom za okolje in prostor RS.

Izvajanje rednih letnih asfalterskih del in ostalih popravil na občinskih cestah v občini Gorenja vas - Poljane pa se bo izvajalo po planu krajevnih skupnosti.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost