Aktualno

Obnovljeni odsek ceste Suša - Jelovica svečano predan namenu

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

1.7.2022

V četrtek, 30. junija 2022, smo svečano predali namenu odsek obnovljene ceste Suša - Jelovica. 

Na krajši slovesnosti je domačine iz vasi Jelovica in Suša, izvajalce del ter vse prisotne najprej nagovoril župan Milan Čadež, ki je poudaril pomen zaključenega projekta in večletnega prizadevanja za dokončno ureditev in asfaltiranje navedene ceste. Simon Fortuna, duhovni pomočnik Župnije Trata – Gorenja vas, je podelil  blagoslov s prošnjami za varno in srečno vožnjo. Trak so prerezali župan Milan Čadež, Mirjana Možina, predsednica KS Gorenja vas, in domačin Franc Zorič. Po uradnem delu je sledilo še druženje na domačiji Pr´Ožbiri.

Občina Gorenja vas – Poljane in Krajevna skupnost Gorenja vas sta v zadnjih letih po delih obnavljali in asfaltirali navedeno lokalno cesto. V letu 2018 so obnovili cesto v dolžini 1 km, dela so se nadaljevala v letu 2021 in 2022, kjer je bil obnovljen še zadnji del odseka v dolžini 420 metrov v skupni vrednosti 50.000,00 evrov. 

Fotogalerija

Dostopnost