V sredo, 1. 12., odprto cepljenje v Gorenji vasi

25.11.2021

Ponovna priložnost za cepljenje proti Covidu-19 v Gorenji vasi vseh, ki so doslej s cepljenjem še odlašali, v Zdravstveni postaji Gorenja vas:

1. decembra bo odprto cepljenje brez predhodne najave potekalo med 14. in 16. uro.

Termini odprtega cepljenja v mesecu decembru:

6. december, 15. december in 22. december med 14. in 16. uro,

Na voljo bo cepivo Pfizer.

Cepljenje je namenjeno osebam starim 12 let in več:
- s prvim odmerkom,
- z drugim odmerkom (vsaj 3 tedne od prvega odmerka),
- s tretjim odmerkom (priporočeno predvsem za starejše od 70 let in bolj ogrožene osebe in tudi druge, ki izrazijo željo po tretjem odmerku).

Ker si vsi želimo končanja epidemije in prenašanja okužbe med nami, pri čemer nas cepljenje preverjeno in učinkovito ščiti, velja prijazno povabilo k čim bolj številnemu odzivu.

Vabijo ambulante Koprivec, Šubic, Lah in Polhek ter Občina Gorenja vas - Poljane.

Datoteke

Cepljenje