Odprto cepljenje proti Covidu-19 v Gorenji vasi

11.10.2021

Ponovna priložnost za cepljenje proti Covidu-19 v Gorenji vasi vseh, ki so doslej s cepljenjem še odlašali, tokrat v Zdravstveni postaji Gorenja vas.

Po izjemnem odzivu na odprto cepljenje v mesecu septembru bo ponovno potekalo odprto cepljenje brez predhodne najave:

→ 20. oktobra, 10. novembra in 1. decembra,

→ med 15. in 17. uro,

→ v Zdravstveni postaji Gorenja vas (na vhodu in hodnikih bo jasno zapisano kam in kako naj se obiskovalci gibljejo in kje bo cepljenje potekalo).

Na voljo bo cepivo Pfizer.

Cepljenje je namenjeno osebam starim 12 let in več:
- s prvim odmerkom,
- z drugim odmerkom (vsaj 3 tedne od prvega odmerka),
- s tretjim odmerkom, če je od drugega odmerka kateregakoli predhodnega cepiva minilo vsaj 6 mesecev (priporočeno predvsem za starejše od 70 let in bolj ogrožene osebe in tudi druge, ki izrazijo željo po tretjem odmerku).

Ker si vsi želimo končanja epidemije in prenašanja okužbe med nami, pri čemer nas cepljenje preverjeno in učinkovito ščiti, velja prijazno povabilo k čim bolj številnemu odzivu.

Vabijo ambulante Koprivec, Šubic, Lah in Polhek ter Občina Gorenja vas - Poljane.

Datoteke

Cepljenje