Aktualno

Odprtje prve ginekološke ambulante v Poljanski dolini

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

25.3.2022

Občina Gorenja vas - Poljane, ki je občina z najvišjo stopnjo rodnosti v Sloveniji je dobila novo, prvo ginekološko ambulanto v Zdravstveni postaji Gorenja vas. Edino ginekološko ambulanto v Poljanski dolini smo ravno na materinski dan slovesno predali namenu, delovala pa bo dva dni na teden.

Ambulanto bo vodila zdravnica Eva Torkar, dr. med., spec. ginek. in porod.. V njej bo poleg zdravnice delala še ena od sester ginekološke ambulante v Zdravstvenem domu Škofja Loka. Ob odprtju je direktor OE ZD Škofja Loka, prim. dr. Aleksander Stepanović, dr. med., spec. spl. med., na kratko opisal program nove ginekološke ambulante ter poudaril, kako pomembno je medsebojno sodelovanje med občino in Osnovnim zdravstvom Gorenjske. Tudi župan Občine Gorenja vas – Poljane, Milan Čadež, je potrdil pomembnost medsebojnega sodelovanja, pohvalil vse, ki so se kakorkoli trudili pri tej novi pridobitvi in obljubil, da se bo občina še naprej trudila zagotavljati prostore in širiti program, kjer je to potrebno.

Čestitke ob odprtju in uspešno delovanje želimo še naprej.

Fotogalerija

Odprtje prve ginekološke ambulante v Poljanski dolini. Foto: arhiv občine
Dostopnost