Aktualno

Obvestilo strankam Upravne enote Škofja Loka

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

13.6.2024

Upravna enota Škofja Loka obvešča stranke, da se je, zaradi popolnega zaprtja nekaterih okoliških upravnih enot zaradi splošne stavke javnih uslužbencev, zelo povečalo število strank iz drugih krajev Slovenije, ki želijo upravne storitve opraviti v Škofji Loki.

V času uradnih ur se na najpogostejše storitve kot je pridobitev osebnih dokumentov čaka v povprečju dve do tri ure v dnevu. Iz tega razloga strankam svetujejo, da pravočasno uredijo svoje dokumente še pred njihovim potekom in naj svoj obisk upravne enote prilagodijo čakalnim vrstam. Na storitve se lahko naročijo oziroma rezervirajo termin tudi preko spletne aplikacije, ki se nahaja na spletni strani Upravne enote Škofja Loka.

Dostopnost