Aktualno

Pričetek gradbenih del na regionalni cesti Lučine - Suhi dol

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

27.9.2021

V preteklem mesecu je Občina Gorenja vas - Poljane z Direkcijo Republike Slovenije za infrastrukturo podpisala gradbeno pogodbo o sofinanciranju rekonstrukcije regionalne ceste Gorenja vas - Ljubljanica, odsek Lučine - Suhi dol. 

Pogodba se nanaša na ureditev ceste, ki obsega 1,5 kilometerski odsek ceste Lučine - Suhi dol. Z izbranim izvajalcem, KPL d.o.o., je že bila izvedena uvedba v delo. Z deli so najprej pričeli geodeti z zakoličbo trase na prvi etapi Lučine - Dolge njive, v zadnjem tednu meseca septembra pa je izvajalec pričel z gradbenimi deli.

Investicija je ocenjena na 933.190,87 eur z DDV, od česar občina prispeva 63.983,48 eurov za pločnik in javno razsvetljavo. Predviden rok za dokončanje del je konec meseca septembra 2022. 

Fotogalerija

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost