Iskrene čestitke ob občinskem prazniku

23.11.2023

Vsem občankam in občanom občine Gorenja vas - Poljane voščimo ob občinskem prazniku, 23. novembru, ki ga praznujemo v spomin na prvo omembo naših krajev v pisnih virih.

Obenem se vsem občanom zahvaljujemo za dosedanje sodelovanje in vas še naprej vabimo, da bi skupaj s pozitivno energijo in močno voljo iskali poti za uresničevanje dobrega v naši lokalni skupnosti. Le tako bomo še naprej z zanesllivimi koraki stopali po poti nenehnega razvoja prelepih krajev v osrčju Poljanske doline, kjer nam je dano bivati in ustvarjati.

Vsem pa velja vabilo, da se nam 25. novembra v Sokolskem domu v Gorenji vasi pridružite na slovesni akademiji v počastitev praznika naše lokalne skupnosti.