Aktualno

Ob občinskem prazniku

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

23.11.2022

Vsem občankam in občanom Občine Gorenja vas - Poljane čestitamo ob občinskem prazniku, 23. novembru, ki ga praznujemo v spomin na prvo omembo naših krajev v pisnih virih.

Vse od naselitve dalje so naše kraje v osrčju Poljanske doline soustvarjali vztrajni in kleni ljudje, ki so se znali soočiti z izzivi časov. To je tudi razlog hitrega razvoja naše lokalne skupnosti v zadnjih dveh desetletjih, ko smo iz občine z omejenimi razvojnimi možnostmi prešli v eno najhitreje razvijajočih se gorenjskih občin s stalno rastjo prebivalstva in visoko kakovostjo bivanja, kar nam vse pogosteje priznavajo tudi slovenski mediji. Naj bo tako tudi v prihodnje!

Vsem pa velja vabilo, da se nam 26. novembra v Sokolskem domu v Gorenji vasi pridružite na slovesni akademiji v počastitev praznika naše lokalne skupnosti.

Dostopnost