Aktualno

Nagradna igra za osnovnošolce

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

25.1.2021

Občina Gorenja vas - Poljane je v sodelovanju z Zavodom Poljanska dolina za osnovnošolce OŠ Poljane in OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas pripravila otroški občinski pohodni krog, ki ob zbranih 10 različnih žigih prinese praktično nagrado.

Glede na dano situacijo je res odlično, da lahko spoznavamo našo občino in se gibamo v naravi – ob tem pa smo še nagrajeni.

Podrobna navodila in pravila si lahko preberete v letakuKartonček in zemljevid pa si lahko natisneš sam/-a (iz priloženih datotek), ko pa bodo šole zopet odprte, pa lahko kartonček dobiš pri svojem razredniku ali na Info točki v Gorenji vasi. Na voljo je tudi zemljevid z opisom poti, s katerim si lahko pomagate pri izbiri izleta.

Srečno in varen korak!

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost