Aktualno

Nadaljevanje asfaltiranja po krajevnih skupnostih

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

19.7.2021

Po izvedenem asfaltiranju v Krajevni skupnosti Lučine in Krajevni skupnosti Poljane so se dela nadaljevala v Krajevni skupnosti Trebija, Sovodenj in Gorenja vas.

V Krajevni skupnosti Trebija je bil asfaltiran odsek javne poti Hobovše - Travnik v skupni dolžini 650 m, v Krajevni skupnosti Sovodenj pa odcep Podjelovo Brdo v skupni dolžini 200 m. Izvedeno je bilo tudi asfaltiranje v Krajevni skupnosti Gorenja vas, odcep Suša v dolžini 470 m in odcep Hlavče Njive v dolžini 450 m.

Asfalterska dela s krpanjem uničenega asfalta se bodo po krajevnih skupnostih nadaljevala konec julija, asfaltiranje na preostalih odsekih cest pa se bo nadaljevalo v mesecu septembru in bo predvidoma zaključeno do konca oktobra.

 

Fotogalerija

Asfaltiran odcep v Podjelovem Brdu. Foto: Boštjan Kočar
Dostopnost