Aktualno

Krajevna knjižnica Poljane v novih, začasnih prostorih

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

14.9.2022

Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka obvešča vse obiskovalce Krajevne knjižnice Poljane, da je knjižnica v sredo, 14. 9. 2022, ponovno odprla svoja vrata v novih, začasnih prostorih na lokaciji Poljane nad Škofjo Loko 28 (bivša pekarna).

Obiskovalcem je na voljo nekaj več kot 11.000 enot knjižnega in neknjižnega gradiva. V njej lahko prebirate okrog 20 različnih naslovov časopisov, ki si jih lahko tudi izposodite. Poleg tega izvajajo razne obknjižnične dejavnosti. Od oktobra do aprila je vsak prvi petek v mesecu ura pravljic, vsak tretji petek ustvarjalne delavnice, občasno pa v sodelovanju z zunanjimi sodelavci pripravijo predstavo za najmlajše. 

V knjižnici je omogočen dostop do interneta, nudijo storitev tiskanja kot tudi fotokopiranja gradiva.

Fotogalerija

Prostori nove, začasne knjižnice v Poljanah. Foto: arhiv občine
Dostopnost